Ülkemizde, düğün videosu denildiği zaman akla gelen ilk şey, 3-4 saatlik arşiv mantığı içeren sıkıcı filmler olur. Bu algı son yıllarda bir nebze kırılmış olsa da, hala tam anlamıyla istenen seviyede değildir. Avrupa'da çok moda olan sinematik düğün filmleri birçok çiftimiz tarafından ilgi görmektedir. Biz kendimizi bu alanda önde gelen ve bu ilgiyi en doğru şekilde karşılayabilecek ekiplerden biri olarak görüyoruz.

       Çünkü, hem tecrübemiz hem de eğitimimiz bu tanımlama için yeterli seviyede. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi - Sinema - TV bölümünde hem biçim hem de içerik açısından öğrendiğimiz tecrübeyi sizler için kullanıyoruz. Sadece eğitim değil, trendleri ve beklentileri de araştırarak, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Bütün bu birikimin yanı sıra, sektörde uzun yıllardır var olan isimler ve firmalarla beraber çalışma geçmişimiz de mevcuttur. Sadece Türkiye'de değil, Almanya, İsviçre, İspanya ve Yunanistan gibi çeşitli ülkelerde birçok düğün filmleri çekerek, algı ve yaratıcılığımızı üst seviyeye taşıma fırsatı bulduk.

      Bu birikimin sonucunda sizlere sadece film ve fotoğraf teslimi yapmaktan öte, çekim için nasıl giyinmelisiniz, nasıl mekanlarda sinematik görseller alabiliriz gibi birçok konuda önceden fikir alışverişi yapabiliriz. Uzun yıllar tekrar tekrar izleyeceğiniz düğün filmlerinizin mekan, giyim, sinematik görsel ve renk, hikaye ve daha birçok açıdan en iyi seviyede olmasını istiyoruz. Şimdiden mutluluklar dileriz...   

 

Hakkımızda